O naší značce MAXXelle

Srdce a kořeny

RODINNÁ FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ.

Z malé rodinné italské firmy vyrostla za posledních 50 let silná společnost zabývající se prodejem kadeřnických potřeb v mnoha zemích po celém světě. Po ukončení studií nastoupil do firmy syn zakladatelů Massimo Feliziani s vizí vytvořit vlastní značku vlasové kosmetiky, budovanou na základě letitých zkušeností a požadavků kadeřnických profesionálů. Navázal  spolupráci s univerzitními výzkumnými ústavy a pustil se do vývoje prvních produktů. Po deseti letech detailního výzkumu a průběžného testování, byly v roce 2010 uvedeny na trh první produkty a oficiálně vznikla značka MAXXelle.

Srdce a koreny MAXXelle
Od profesionalu pro profesionaly

Naše vize

VYSOCE ÚČINNÉ A CO MOŽNÁ NEJPŘIROZENĚJŠÍ PRODUKTY.

Klademe si za cíl vytvářet kvalitní, vysoce účinné a co možná nejpřirozenější produkty, které respektují zdraví a přirozenou krásu nejen vlasů, ale i člověka. Vážíme si přírody a všeho, co nám nabízí. Vydali jsme se na cestu za udržitelnou krásou. Neustále se snažíme dosahovat lepších výsledků. Testujeme a průběžně vylepšujeme každý aspekt našich produktů, protože krása vašich vlasů je pro nás to nejdůležitější!

Krása, zdraví, spokojenost

VŠE SE TOČÍ KOLEM HLAVY.

Věříme, že opravdová krása člověka není jen otázkou estetiky, ale především vnitřní pohody. Našim cílem je, aby vaše vlasy byly dokonalé a cítili jste se spokojeně ve svém vlastním těle. Nad každým detailem našich produktů přemýšlíme, vyrábíme je s láskou a obohacujeme o účinné organické a biologické aktivní látky. Zároveň eliminujeme nežádoucí chemické složky tak, aby kosmetika MAXXelle byla maximálně šetrná a respektovala zdraví klientů i kadeřníků, kteří s ní každý den pracují.

Krasa, zdravi a spokojenost
Duse MAXXelle

Duše MAXXelle

LIDÉ.

Jsme značka postavená na lidech. Lidech plných nadšení, se skutečnou vášní pro dokonalost a vždy usilujících o zlepšení. Začínali jsme pouze s vlastní vášní pro krásu a nyní kolem sebe máme tým vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří pracují každý den na zdokonalování nejen našich výrobků, ale i sebe samotných. Spojili jsme počáteční nadšení a touhu experimentovat s letitými zkušenostmi, za účelem dostát jednoho jediného výsledku: vysoce kvalitních a účinných produktů vyrobených s láskou.