Filozofie značky MAXXelle

Krása, příroda a výzkum

MAXXelle je krása

Přirozená krása bez kompromisů, s ohledem na vaše zdraví.

Neustále vyvíjíme to nejlepší pro zdraví a krásu vašich vlasů. Našim cílem je dosáhnout krásy, která přesahuje estetickou stránku člověka. Krásy, která je součástí harmonického života a zdravého životního stylu.
Naše produkty nezakrývají pouze nedostatky vlasů, ale dlouhodobě obnovují jejich přirozenost, krásu a zdraví.

MAXXelle je krasa
MAXXelle je priroda

MAXXelle je příroda

Šetrné aktivní látky organického a biologického původu.
Zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Při výrobě našich produktů čerpáme sílu z přírody. Rostlinné extrakty, jíly, čisté květinové esence, oligo elementy a vzácné přírodní oleje přeměňujeme na vysoce výkonné a kvalitní aktivní látky, které tvoří základ všech našich přípravků a šetrně tak zajišťují vlasům maximální péči, výživu a ochranu. Používáme certifikované biologicky rozložitelné obaly.

MAXXelle je výzkum

Maximálně přírodní a účinná péče  netestovaná na zvířatech. Vlastní výzkumné laboratoře.

Propojujeme účinky tradiční léčivé kosmetiky a aromaterapie s nejmodernějšími postupy výroby a nanotechnologií. Spolupracujeme s univerzitami a konzultačními centry po celém světě. Usilujeme o to, aby byly vaše vlasy a vlasová pokožka nejen krásné, ale především zdravé, bez poškození a plné života. Naší prioritou je poskytovat profesionálním kadeřníkům i jejich klientům vysoce kvalitní, maximálně účinné a neustále inovované produkty.

MAXXelle je vyzkum